Na ndiqni :
ShowBiz1 min më parë

Shakira përfshihet në telashe, këngëtarja rrezikon burgun për një shkelje të rëndë

Ekonomia41 mins më parë

Prezantohet masa 1.2: Mbështetja për të punësuarit e formalizuar të Pakos së ringjalljes ekonomike

ShowBiz1 hour më parë

Këngëtarja e famshme detyrohet t’i paguajë 200 mijë dollarë në muaj ish-bashkëshortit pas divorcit

ShowBiz1 hour më parë

Ups! Bashkëshortja e tij tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me format trupore, Messi fshin videon ku stërviten bashkë!

ShowBiz3 hours më parë

Shumë larg jetës luksoze, brenda dhomës ku po qëndron Kanye West!

Teknologjia3 hours më parë

Kriza globale e çipeve mund të godasë smartfonët

ShowBiz4 hours më parë

Vini re! Këto janë 3 shenjat më të papërgjegjshme dhe më pak të besueshme të horoskopit

ShowBiz4 hours më parë

Gjendet sozia e Brad Pitt dhe ne s’po e dallojmë dot cili prej tyre është aktori!

Aktualitet5 hours më parë

Zyrtare: Nga 9 gushti, askush në Francë nuk lejohet në lokal pa pasaportën e Covid-19

ShowBiz5 hours më parë

“Nuk i lajmë fëmijët”, aktorët Mila Kunis dhe Ashton Kutcher habisin me deklaratën e tyre

Teknologjia5 hours më parë

Rritet konkurrenca në telefoninë celulare

ShowBiz6 hours më parë

Çudirat s’kanë fund! Pas 40 vitesh, del në shitje një copë tortë nga martesa e Princeshës Diana me Princin Charles

ShowBiz6 hours më parë

Liam Payne është ribashkuar me ish të fejuarën? Dyshja fotografohen bashkë dhe fansat dyshojnë se ata janë sërish çift

Më shumë lajme

Moti
Tirana, AL
5:25 pm, Jul 29
35°C
clear sky
Wind: 7 mph
Pressure: 1012 mb
Visibility: 10 km
Sunrise: 5:32 am
Sunset: 8:01 pm

Komentet e Fundit

    Advertisement