Na ndiqni :

Lajme

Dua Lipa tregon se ‘Evian Water’ i dhuroi asaj çantat e personalizuara për të

Dua Lipa dhe marka e njohur e ujit “Evian” kanë një kontratë së bashku. Dua Lipa njihet si një ndër...