Na ndiqni :
ShowBiz1 day më parë

“Familja e saj nuk na la”, reperi i famshëm rrëfen përmes vargjeve të këngës historinë e dashurisë me një vajzë shqiptare

Teknologjia1 day më parë

Amazon mohon raportimet se do të pranojë Bitcoin si formë pagese

Aktualitet1 day më parë

Publikohen datat e riprovimeve për maturantët që nuk ia dolën dot në qershor

ShowBiz1 day më parë

“Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke”, këngëtarja e njohur shqiptare rrëfehet pa dorashka!

ShowBiz1 day më parë

“Qenkam krimineli i fundit në Tiranë”, pasi Ministria e Kulturës u mbylli derën përfaqësuesve të Aleancës, reagon i revoltuar Mehdi Malkaj

ShowBiz1 day më parë

Gjithçka rreth Kanye West kushton! Një fans po shet qese me ajër nga koncerti i reperit, por e gjeni dot çmimin që po ofrojnë njerëzit?

Teknologjia1 day më parë

Shitjet e iPhone 50% më të larta sesa një vit më parë

Teknologjia1 day më parë

AKEP propozon ulje tarifash me 32% deri në 2024

ShowBiz2 days më parë

U tha se është shtatzënë për herë të parë, Paris Hilton zbulon si është e vërteta

ShowBiz2 days më parë

Alban Ramosaj përjeton eksperiencën e frikshme në avion dhe zbulon kujt i shkroi gjatë atij momenti

Teknologjia2 days më parë

Emri i koduar i Android 13 do të jetë një ëmbëlsirë Italiane

ShowBiz2 days më parë

Bëri bujë me deklaratën e tij, Romir Zalla flet për skenat intime me Ema Andrean

Teknologjia2 days më parë

Një hulumtim kërkon të mësojë nëse përdoruesve ju jepen informacione të njëanshme nga motorët e kërkimit

Më shumë lajme

Moti
Tirana, AL
5:30 pm, Jul 29
35°C
clear sky
Wind: 7 mph
Pressure: 1012 mb
Visibility: 10 km
Sunrise: 5:32 am
Sunset: 8:01 pm

Komentet e Fundit

    Advertisement